Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další fakta o MS

22. 4. 2010
Tak právě sem se dověděla, že Půlnoční slunce (Midnight sun neboli Stmívání z pohledu Edwarda) má Stephenie Meyer dávno napsaný a dokonce ho dala k přečtení Robertu Pattinsonovi, aby se mohl lépe v žít do role Edwarda Cullena.... Ae není dosud jasné jestli spisovaltelka Stephenie Meyer je rozhodnuta knížku i vydat... Protože díky, některým dotyčným osobám odložila svou práci na neurčito a teď jen budeme doufat, že to nechá vydat a někteří spolehlivý překladatelé knížku co možná nejrychleji přeloží....
.
.
.
.
.
.
.
Je hodně spekulací, ale tahle by měla být pravdivá
.
.
.
.
.
.
.
Snad se co nejdřív dočkáme celé knížky
.
.
.
.
.
.
.
KONEC mých komentářů:D
.
.
.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kniha

(Roketka, 29. 6. 2010 14:21)

Musím říct, že jsem dlouho nemohla překousnout pohled na upíry, který má Meyer. A taky je bohužel vidět, odkud brala inspiraci. Ale jako příběh je to suprové.

Měla bych otázku, nemáte někdo toto v originále nebo nevíte, kde bych k němu přišla? Už jsem hledala i originální znění k předchozím jejím knihám, ale zdá se, že v této republice to asi neseženu. Kdybyste na nějaký narazili, ozvěte se mi, prosím na Roketka@seznam.cz, moc díky.

...

(Gabca, 18. 6. 2010 19:13)

Prosim at to vida ja se si to chci uz precist:-)

podvrh

(zamik, 15. 6. 2010 10:12)

Já už to četla, ale přijde mi, že je to podvrh. Což jsem slyšela, že právě proto to Meyerová nechce vydat, protože se někdo vydával za ní a napsal to na internet jejím jménem.To co jsem tu četla je trochu jiný styl, než má Meyerová. Edward je tam jakoby ve tmě. Líp to vyjádřit nedovedu. Těším se moc až MS vyjde a doufám, že to bude brzy.

díky

(majda, 6. 5. 2010 18:45)

aha tak to je moc veliká škoda moc ti děkuji za odpověď moc se těším na další kapitoly, sice budou až za dlouho :-( tvůj blog je naprosto úžasnej už jsem tady četla všechny díly stmívání včetně MS.

for majda

(Zuzii:*, 6. 5. 2010 16:35)

Ahoj Majdi...tak já děkuji, že se ti můj blog líbí, ale bohužel tě musím zklamat..sama nwm kdy to bude k dostání, což neví nikdo kromě samotné Stephenie..jak sis jistě přečetla, práce je odložena na neurčito a ted už to jen tak na internetu nebude:(

kapitoly

(majda, 6. 5. 2010 14:48)

nevíš prosím kdy tady na tomto úzasnym blogu budou další kapitoly???? předem díky za odpověď


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7